Doporučené kombinace

Svaly jsou cesta z tukové pasti – dopřejte si 2 – 3x týdně vytrvalostní trénink (vacushape) a 20 – 30 min svalového tréninku (kruhový trénink, vibrační plošina). Svaly zvyšují spotřebu energie v těle a tím dochází ke spalování tuků i bez zátěže, v klidu. K tomu dodejte bílkovinnou stravu s omezenými sacharidy a tuky a je to ! Zní to jednoduše a také to tak je !Celulitida nemá ráda prokrvování a aktivaci lymfy – dopřejte si 3x v týdnu kuličkovou masáž na problémové partie v kombinaci s lymfodrenáží, omezte vepřové maso, slané a tučné druhy sýrů, bílé pečivo, sladké, smažené jídla, alkohol a kávu – to by bylo, aby jsme ji nevyhnaly ! Pomůžeme pokožce se zregenerovat podtlakovou masáží nebo zábalem z mořských řas.

Nejčastěji doporučované kombinace

Kruhový posilovací trénink 30 min nebo vibrační plošina + 30 minut aerobní podtlakový trenažér Vacushape – pro zdatnější, rychlé výsledky.

Kruhový trénink s prvky protahování + kuličková masáž problémových partií – oblíbená kombinace střední a starší generace.

Vacushape 3x v týdnu zakončený krátkou lymfatickou masáží – pro ty z vás, které mají problémy s pocitem těžkých nohou a zadržováním vody v těle. Vhodné i jako doplněk k jinému posilovacímu tréninku.

Kuličková masáž min.20 minut s následnou lymfatickou drenáží – útok na celulitidu, prevence křečových žil a v případě, že potřebujeme relaxovat – ne vždy je na cvičení síla a chuť.