Zábaly, masáže

Podtlakové tvarovací masáže

Tato masáž je především ženám, které trápí odolné tukové polštáře a nerovnosti pokožky. Kůže je nasávána skleněnou baňkou regulovatelným podtlakem vytvářeným v přístroji a masírována ve směru lymfatických drah. Tím se prokrvuje a aktivuje tzv. líný tuk (depotní = zásobní tuk) uložený v tukových buňkách. Kůže je prokrvena a vyživena a dojde k jejímu vypnutí. Provádíme samostatně buď dolní nebo horní část těla po dobu 30 minut. Doporučujeme závěrečnou přístojovou lymfodrenáž pro „usměrnění lymfy“ a usnadnění odvodu toxických látek z tukových buněk. Velmi vhodné pro ženy po porodu k navrácení pevnosti pokožky břicha a ošetření strií.

Masáž lávovými kameny

Zážitková, relaxační prohřívací masáž. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, revmatismus a na bolesti hlavy. Vhodný dárek pro milovanou osobu obvzlášť v zimních měsících.

Detoxikační zábal UNIVERSAL CONTOUR WRAP

Detoxikace hraje důležitou roli v procesu hubnutí. Neutralizace toxinů probíhá především v játrech. Jsou – li játra přetížena, tělo přesouvá část těchto toxinů do tukových buněk. Tuková buňka se tímto stává „uzamčena“ a proces látkové přeměny pomalejší. Podpora funkce jater a ledvin a následná detoxikace nám může pomoci vystoupit z bludného kruhu a nastartovat proces hubnutí. Vybraly jsme pro vás technologii, která pracuje s velmi kvalitním bahnem z Černého moře. Více na www.universalcontourwrap.com. Samy jsme se přesvědčily o výsledcích a nutnosti detoxikace, ale nějak je nám proti srsti běhat kolem klientky a měřit ji na 20 místech těla a tak vám k tomuto ošetření nabízíme 30-ti minutovou přístrojovou aktivaci lymfatického systému. Doporučují se 3 zábaly v rozmezí 7 – 10 dnů.